loader image

Posiadłość

lokalizacja

Gdzie Jesteśmy

Funaberia to luksusowa posiadłość do wynajęcia na Mazurach, położona w miejscowości Skop.
Usytuowana na 25-hektarowym terenie, otoczona bezkresem dziewiczych łąk, lasów rozpościerających się na malowniczych pagórkach. Jest to jedno z niewielu miejsc gdzie masz możliwość obserwować z bliska sarny, lisy czy zające, a jak się ma szczęście, to także orły, bobry, a nawet żubra. Atrakcyjna okolica sprawia, że Funaberia jest zaskakująco piękna o każdej porze roku. Zaletą tego miejsca jest niewątpliwie bliskość Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich: jeziora Ryn, Jagodnego, Bocznego czy Niegocina. Zaledwie w kilka minut dotrzesz do Rynu (7km), Giżycka (15 km), Mikołajek (25 km), Mrągowa (30 km).

  25 ha pięknego terenu ze stawem

   2 domy & 400m2 powierzchni

   4 pokoje z prywatnymi łazienkami

   14 miejsc do zakwaterowania gości

   Nastrojowy salon z kominkiem

   Doskonale wyposażona kuchnia

   Bezpieczny pokój zabaw dla dzieci

    Strefa SPA – jacuzzi, sauna, siłownia

    dla Ciebie

    Dla kogo?
    Jeśli chcesz oderwać się od zgiełku miasta i potrzebujesz komfortowego wypoczynku, chwili wytchnienia na łonie natury, musisz poznać to wyjątkowe miejsce. Tutaj znajdziesz spokój, ciszę, usłyszysz delikatny śpiew ptaków i relaksujące dźwięki przyrody. Będziesz mógł wyciszyć się, uspokoić myśli w malowniczej i sielskiej przestrzeni. Przyroda rozpościerająca się dookoła posiadłości zapewni Ci najpiękniejszą muzykę.

    Rozkoszuj się kojącymi odgłosami natury i nastrojową oprawą muzyczną tego miejsca – szumem traw, bzyczeniem pszczół, cykaniem świerszczy.

    atrakcje

    Oferujemy

    Wynajem na wyłączność wyjątkowej posiadłości Funaberia dostępna dla gości o każdej porze roku.

    Posiadłość składa się z dwóch połączonych domów o powierzchni około 400 m2. Przestrzeń w domu gościnnym komfortowo pomieści 14 osób.

    Do dyspozycji oddajemy:
    4 pokoje każdy z nich z prywatną łazienką (2 pokoje 4 os., 2 pokoje 3 os.),
    – przestronny salon z kominkiem, wygodnymi kanapami oraz dużym TV,
    – w pełni wyposażoną przestronną kuchnię z jadalnią,
    pokój zabaw dla dzieci.

    W domu rekreacyjnym udostępniamy gościom:
    – strefę SPA, w której znajduje się sauna, jacuzzi, siłownia oraz strefa relaksu z wygodnymi leżakami, z widokiem na panoramę okolicy,
    – wielofunkcyjną salę z kominkiem, która może pełnić funkcję sali wykładowej, kinowej, dyskotekowej, gimnastycznej, np. do jogi. W tej części znajduje się również stół bilardowy, piłkarzyki, stół do ping-ponga i dart.